
Stonewall Kitchen, Шоколад і соус із арахісовою пастою, 347 г (12,25 унції)
833 ₴
- Під замовлення
- Код: SWK-30917
Відправка з 24 березня 2026- Творці спеціалізованих продуктів
- Без глютену
Натхненний нашим улюбленим ласощами з дитинства, чашкою з арахісовою пастою, цей соус є одним із найкращих за всю історію приготування. Є кілька інших смаків, які так ідеально поєднуються, як арахісова паста та шоколад. Крім того, його можна їсти ложкою, підігріти, і подавати з ванільним або шоколадним морозивом.
У 1991 році ми влаштували невеликий стіл на місцевому фермерському ринку, де виставили кілька десятків товарів, які ми вручну помітили всього кілька годин тому. Тепер ми пишаємося тим, що є однією з найбільш нагороджених компаній зі спеціалізованих продуктів харчування в країні.
Рекомендації із застосування
Після відкриття упаковки продукт потрібно зберігати в холодильнику.
Інші інгредієнти
Кукурудзяний сироп*, чистий тростинний цукор, арахісова паста [арахіс], вода, несолоне масло (пастеризовані вершки, натуральний ароматизатор) [молоко], підсолоджене згущене молоко (молоко, цукор), терте какао, какао-порошок, масло какао, соєвий лецитин*, модифікований кукурудзяний крохмаль*, сіль, чистий екстракт ванілі.
* Містить харчові інгредієнти, отримані за допомогою біоінженерії.
- Ціна: 833 ₴



