
J R Watkins, Love, таблетки для ароматерапії для ванни й душу, піона та пачулі, 6 таблеток по 22 г (0,8 унції)
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: WAT-00897
- Містить рослини
- Оцінка 1868 року
- Remedies For Body™
- З рожевим перцем, гуараною та вівсянкою
- Етичний продукт
- Без сульфатів
- Без силіконів
- Без парабенів
Ароматерапевтична таблетка натурального походження для ванни або душу, насичена ефективною сумішшю екстрактів, створених для того, щоб подарувати вам відчуття самозакоханості.
Рекомендації із застосування
Капніть ароматерапевтичну таблетку в теплу воду для ванни або покладіть на дно душу в кут, найближчий до струменя води. Таблетка виділить аромат і екстракти для відчуття, схожого на спа.
Попередження
Не їсти та не ковтати.
Тільки для зовнішнього застосування.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
У разі виникнення подразнень припиніть використання.
Інші інгредієнти
Бікарбонат натрію/бікарбонат натрію, лимонна кислота, ароматизатор (парфумерна композиція), борошно з ядер вівса (Avena sativa)., екстракт насіння гуарани (Paullinia cupana)., екстракт насіння рожевого перцю (Schinus terebinthifolius)., соняшникова олія (Helianthus annuus), вода, гліцерин, мальтодекстрин/мальтодекстрин.
- Ціна: 880 ₴



