
Schmidt's, натуральний дезодорант, бергамот і лайм, 75 г (2,65 унції)
808 ₴
- Під замовлення
- Код: SMD-00603
Відправка з 26 березня 2026- Підпис
- Сертифікат EcoCert Cosmos Natural
- Без солей алюмінію
- Не містить штучних ароматизаторів
- Цілодобовий захист
- Сертифікація Leaping Bunny
- Сертифікований веганський продукт
Ніжний захист від запаху протягом усього дня за допомогою таких інгредієнтів, як масло ши, кокосова олія та ефірні олії.
Рекомендації із застосування
Прикладіть ненадовго до шкіри, щоб тепло тіла злегка пом’якшило продукт. Акуратно нанесіть невелику кількість на пахви.
Попередження
Тільки для зовнішнього застосування. Може викликати алергічну реакцію. Не наносити відразу після гоління. Не використовувати занадто велику кількість і не наносити на пошкоджену шкіру. Припиніть використання, якщо з’являються висипання або подразнення. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Інші інгредієнти
Гідроксид магнію, кокосова олія (Cocos nucifera), порошок маранти (Maranta arundinacea), масло ши (Butyrospermum parkii), каприловий/каприновий тригліцерид (фракціонована кокосова олія), бікарбонат натрію (харчова сода), канделільский віск (Euphorbia cerifera), ефіри жожоба (Simmondsia chinensis), олія бергамоту (Citrus aurantium bergamia), олія лайма (Citrus aurantifolia), токоферол (вітамін Е, отриманий із соняшника), бета-ситостерол, сквален.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕТ |
- Ціна: 808 ₴



