
Mizon, Niacinamide Smoothing Body Lotion, Fragrance Free, 10.14 fl oz (300 ml)
1 543 ₴
- Под заказ
- Код: MIZ-75340
Отправка с 10 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Протестовано дерматологами
- Нікотинамід, вітамін C, АГК
- Ідеальне співвідношення інгредієнтів, що забезпечує різні функції
- Без мінеральної олії
- Без силікону
- Не містить парабенів
- Без штучних барвників
- Папір із 100 % цукрової тростини
- Екологічно безпечна упаковка
- Біорозкладний папір
Ніжний легкий лосьйон для тіла, що містить 10 % нікотинаміду, інтенсивно зволожує шкіру, покращує її текстуру, надає сяяння та сяяння.
Рекомендації із застосування
Візьміть необхідну кількість продукту та обережно розподіліть його по шкірі до повного вбирання.
Попередження
- Не використовувати, якщо у вас алергія на будь-які інгредієнти. Припинити використання та проконсультуватися з лікарем, якщо під час використання продукту виникають побічні ефекти, як-от почервоніння, набряк або свербіж.
- Не застосовувати препарат на ушкодженій або подразненій шкірі. Не наносити на ділянки шкіри з ранами. Уникати потрапляння в очі. Тільки для зовнішнього застосування.
- Зберігати в недоступному для дітей місці.
- Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів.
Інші інгредієнти
водою;, нікотинамід (100 000 част./млн), цетилетилгексаноат, 1,2-гександіол, метилпропандіол, каприловий/каприновий тригліцерид, гліцерин, цетеарил оліват, сорбітан оліват, ксантанова камедь, сорбітан стеарат, полісорбат 60, карбомер, триетаноламін, етилгексилгліцерин, натрію акрилату / натрію акрилоїлдиметилтаурату сополімер, ізогексадекан, двонатрієва ЕДТК, полісорбат 80, гіалуронат натрію, 3-о-етил аскорбінова кислота, молочна кислота.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mizon |
Информация для заказа
- Цена: 1 543 ₴



