
Lottabody, Activate Me, засіб для активації кучерявого волосся з кокосом і олією ши, 300 мл (10,1 рідк. унції)
612 ₴
- Немає в наявності
- Код: LTB-44474
- Зволожує та робить локони контурними
- Освіжає локони
- Усуває пухнастість і додає блиску
- Без сульфатів*
- Без силіконів*
- Для натурального волосся
- Без мінеральної олії*
- Не містить вазеліну*
- Розплутує волосся та надає блиску
Lottabody®... Люблю ваш стиль
Ця формула, збагачена кокосовою олією та олією ши, глибоко проникає в волосся та зволожує його, роблячи його м’яким і живим, надаючи блискучому блиску. Цей зволожувальний засіб для розчісування та активації кучерявого волосся формує та освіжає локони, а також усуває пушіння. Робить волосся пружним і еластичним, а також ідеально підходить для будь-якої структури волосся.
* Не містить сульфатів, силікону, мінеральної олії та вазеліну.
Порівняти зі схожими товарами
Рекомендації із застосування
Після очищення волосся засобом для вмивання Cleanse Me Co-Wash від Lottabody розділіть вологе волосся. Нанесіть активатор для завивання волосся Activate Me Curl Activator від коренів до кінчиків по зонам. Нанесіть пальцями, щоб контурувати кучері, і висушіть на повітрі. Не змивайте. Повторно нанесіть на сухе волосся, щоб освіжити локони за потреби.
Попередження
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Інші інгредієнти
Вода, гліцерин, пропіленгліколю, цетеариловий спирт, бегентримонію хлорид, цетиловий спирт, полікватерній-11, ПВП, полікватерній-10, гідроксиетилцелюлоза, олія ши (Butyrospermum parkii)., кокосова олія (Cocos nucifera), ацетат натрію, масло ши (Butyrospermum parkii), олія з насіння жожоба (Simmondsia chinensis), оливкова олія (Prunus olea europaea)., ізопропіловий спирт, ароматизатор (парфумерна композиція), кумарин, лимонен, феноксиетанол, бензиловий спирт.
- Ціна: 612 ₴



