7 вправ для розгону метаболізму
Основне завдання при боротьбі за струнку, підтягнуту фігуру – позбутися від жирових накопичень. Вона вирішується за рахунок максимального прискорення обміну речовин з допомогою фізичного навантаження. П'ять-сім вправ здатні розпалити полум'я метаболізму так яскраво, що в ньому безслідно згоряє вся надходить в організм їжа. І все одно калорій не вистачає – саме тому ви починаєте стрімко худнути.
Програма тренувань
Перед початком тренування необхідно провести невелику розминку – це можуть бути, наприклад, стрибки зі скакалкою (1-2 хв). За рахунок стрибків серцево-судинна система починає працювати активніше і згодом має бути заведена до основного заняття.
В основній частині можуть бути прості базові вправи. Виконуються з високою інтенсивністю, вони дають бажаний аеробний ефект і при цьому сприяють зміцненню м'язів.
Вправи ефективність яких не викликає сумнівів:
Паузи між підходами 60 сек, між вправами – 90.
Кількість підходів і повторень дано орієнтовне – їх можна коригувати у відповідності зі своєю формою.
Слід пам'ятати, що нехтування фізичними вправами або тривалі перерви в тренуваннях можуть негативно вплинути на роботу серця. Тому, перш ніж приступати до програми (будь-який), варто навідатися до кардіолога.
Не тільки тренування
Фізична активність відіграє важливу роль у поліпшенні обміну речовин, проте її однією може бути недостатньо. Не менш важливо збалансоване харчування. Правильна їх комбінація – інструмент, який дозволяє отримувати постійні метаболічні зміни – активацію м'язових волокон і ефективне спалювання жиру як під час, так і після тренувань.
Пищеварительный процесс сам по себе улучшает обмен веществ, потому что он также поглощает энергию. Если организм не получает еду, метаболизм замедляется, так как тело человека запрограммировано на защиту от голода. Когда он ест 3 раза в день с интервалом, например, 5-6 часов, организм через 3-4 часа после приема пищи переходит в режим экономии, защищая накопленные жировые запасы и замедляя обмен веществ. Регулярные приёмы пищи (каждые 3-4 часа), определённо ускоряют обмен веществ и способствуют тому, чтобы он оставался на повышенном уровне. У меню повинні бути складні вуглеводи, білки, певна кількість жирів. Бажано обмежити споживання цукру.
Враховуючи, що регулярно харчуватися виходить не завжди, варто звернути увагу на спортивне харчування. Білкові батончики, амінокислотні і вітамінні комплекси стануть відмінним доповненням в щоденному раціоні. Вони не перевантажують організм непотрібними калоріями, і в той же час дають достатньо енергії для повноцінного життя.
- Здорове харчування для підтримки печінки: продукти та дієтаПечінка виконує життєво важливі завдання у людини. Щоб забезпечити їй нормальне функціонування та допомогти залишатися здоровою, необхідно правильно харчуватися та вживати вітаміни для печінки.Повна версія статті
- Харчові джерела заліза: що варто включити в раціонВ організмі залізо міститься в еритроцитах. Найкращий варіант його підвищення – біологічно активні добавки та вітаміни заліза. Джерела мікроелементу бувають рослинного та тваринного походження. Розглянемо кожен, а також залізо вітамін, для чого та як використовується.Повна версія статті